| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca va fi viitorul Fifa 2015, si ce va aduce nou spre deosebire de Fifa 2014?

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Va fi la fel

| Magnifico a răspuns:

Am remarcat ca incepand cu Fifa 12 urmatoarele versiuni (13, 14) sunt cam pe aceeasi unda.

Este clar ce vor incerca sa aduca in plus jocului, probabil vor incerca sa imbunatateasca grafica si gameplay-ul, si cu siguranta se vor stradui sa obtina cat mai multe licente pentru ca jocul sa aiba o gama variata de ligi.

Acum ramane de vazut ce va fi, in orice caz cei de la EaSports vor incerca sa aduca ceva nou, sau in plus jocului.