| alex4cs97 a întrebat:

Cum fac sa am tinta ca a lu afganistanu din video asta ce rezolutie si ce comenzi trebuie sa am? http://www.youtube.com/watch?v=Ulj8Aal9fGw

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Ala e un cfg cu aim, ai link de downlaod sub videoclip.

Nu sunt comenzile la care te gandesti tu (din consola sau Options) ci sunt niste linii intr-un cfg cu cod -aim.

Rezolutia nu e importanta in astfel de cazuri laughing

De asemeneam, config-uri cu aim sunt cu miile pe net, dar te sfatuiesc sa nu le aplici, iti vei distruge Cs-ul si sansele de a mai juca pe serverele pe care folosesti cfg-ul.