| mihaip1 a întrebat:

Cum fac sa pun un cfg la counter strike?

Răspuns Câştigător
| JeTeLove a răspuns:

Pur si simplu il pui in "cstrike", apoi intri in joc si scrii exec nume.cfg [nume = denumirea cfg-ului]. big grin

5 răspunsuri:
| Tucică a răspuns:

Buna!

Pui cfg-u in fisierul cstrike din C. S. Apoi intri in cs si dau exec (nume. ce nume are cfg`u tau ) Ex : exec dan.cfg

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici ai cfg-uri http://www.tutorialecstrike.com/download.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac cfg?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la (C) program files counter strike 1. 6 dupa aia e acolo un fisier platform administrator si pui cfg-urile

| Florin149 a răspuns:

Mergi unde ti-ai dezarhivat conter strike 1.6 apoi cstrike si acolo este un fisier pe nume CONFIG pui pe el cu click dreapta la rename si scrii numele de la cfg {care doresti tu} exemplu: florin.cfg : mei in consola si scrii asa exec numeletau.cfg si merge!