| truliluli a întrebat:

Cum imi pot creea un servear privat de metin2 Fara hamachi si fara sa-mi daunezee la Pc.Am urmat un Tutorial si nu mai m-i se deschidea mess-ul si antivirusul.Preferabil Tutorial folosote sau testate de voi. Funda + Vot

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

1)Metinul este un joc "varsa" 2)Un server de orice ar fi Counter-Strike, World of warcraft sau alte jocuri de genu asta nu se deschide asa cu una cu doua nu pe un pc "normal". Daca doresti sa iti faci server cauta pe net hostrui de servere.