| JungHaYo a întrebat:

Cum incarc un videoclip de pe youtube pe facebook?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Direct de pe YOUTUBE incarci doar pe peretele tau!
Cum pot sa incarc un video d epe YouTube sau de pe alt video site?

Pentru a imparti un link extern pe Perete-le dvs. :

1. Mergeti la profilul dvs. si faceti clic pe eticheta „Perete".

2. Faceti clic pe pictograma pentru a posta un link in caseta Editor ( localizata in dreapta pictogramei a camerei video ).

3. Inscrieti un link de pe site-ul extern(in cazul tau YOUTUBE) in bara si faceti clic pe butonul „Atasati".

4. Dupa adaugarea comentariilor sau producerii oricaror schimbari necesare, faceti clic pe „Impartiti" pentru a posta link-ul extern pe Perete-le dvs. si imparti povestile cu prietenii dvs.

Ca sa il incarci pe profilul tau trebuie sa-l descarci mai intai in PC si apoi din PC il incarci pe facebook aici:
http://www.facebook.com/video/? upload

Bafta!

2 răspunsuri:
| Stely_Lifei_1991 a răspuns:

Raspunsul tau aici...

| Ciuntu_Florin_Si_Mada_1991 a răspuns:

Denisa si florin salam daca pozele ar vorbi