| RobertGabrielos69 a întrebat:

Cum mut un player de la tero la counter sau invers la cs 1.6? Sunt admin pe un server si nu stiu comanda!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Amx_ct ''nume player''
amx_t ''nume player''

| DanielVălean a răspuns:

Ca sa schimbi 2 jucatori, cu amx_transfer, iar ca sa il pui doar pe un singur jucator in alta echipa e cu amx_t (pentru tero) si apoi scrii numele si amx_ct (pentru ct) si scrii numele.

| MateescuParker a răspuns:

Bună!
Dacă te referi ca admin să muţi, e diferit de la server la server. La mine pe server mergea "amx_transfer", dar pe alte servere nu ştiu.
Dacă te referi ca player, dai M - 1 Pt Terorist si M-2 Pt Counter-Terorist.

Succes! Funda?