| raducsplayer a întrebat:

Cum pot afla cat este interfata memoriei(biti) calculatorului meu?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pentru date/informatii despre pc poti folosii everest ultimate
pentru date despre procesor poti folosii cpu-z pentru placa video gpu-z

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Descarca programul,, Everest''! Programul asta iti spune tot ceea ce doresti despre pc tau. De la anul fabricarii pana la memorie..etc..+ ca nu necesita instalare
link: http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/Everest-Home-Edition.shtml