| ศฤฏฯววศ a întrebat:

Cum pot decora imaginile pe imvu? si sa le fac sa se miste? pls ziceti-mi dau funda+votul inteligent! [desigur sa fie cu mine poza care o decorez si care o fac sa se miste]; x

1 răspuns:
| SanziiAndry a răspuns:

Daca vrei poti intra pe photofunia. Acolo ai modele ce fel de imagini poti sa faci, si dai click pe un model iti alegi o imagine de a ta, si se face cum arata la model. Si daca vrei sa stii, unele imagini se misca. Sau daca nu intri pe pizap.