| Racsan_Marisa_1997 a întrebat:

Cum pot face credits pe imvu gratis? dau funda

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca ai deja o luna pe IMVU da la free credits si alege Peer review. Iti ia ceva timp dar daca faci review la 150 de produse pe zi primesti 750 de credite, asta in fiecare zi. Poti face si mai putine fiindca adevarul e ca dureaza pana vizualizezi toate cele 150 de produse. Din pacate pentru romani nu exista alte posibilitati decat sa-ti faci tot felul de abonamente pe mobil la diverse situri si alea costa.

Atentie la peer review- il faci strict conform regulilor si la un produs la care nu esti sigura daca ii dai pass sau nu, poti da Skip this product.