| theDrifter a întrebat:

Cum pot sa trimit de la un saman la alt saman pe acelasi cont o arma? (metin ) FUNDA!

2 răspunsuri:
| The4Ever a răspuns:

Pai sunt doua modalitati:
1. Iti faci un cont nou si mai deschizi inca o fereastra de metin2(login) si te loghezi la contul creeat, iti creezi n nou caracter (atentie! sa ai si contul celalalt deschis dar pe alta fereastra metin2 si dai trade si gata
2. Te duci intr-un loc ascuns in care nu trec playeri, dupa ei samani cei doi si ii pui in acelasi loc dupa pui arma jos si te loghezi cu celalalt(dar ai grija e contra cronometru ai doar 3minute). Daca e king faci prima metoda
eu ti-as recomanda prima metoda. Bafta!

| AlEx0 a răspuns:

Pai pui arma respectiva in depozit si apoi intri pe celalat cont si deschizi depozitul si iei arma si o pui in inventar,...