| alexserban09 a întrebat:

Cum rezolv urmatoarea problema: Miam downloadat TDU2 (test drive unlimited), il instalez, cand ii dau sa porneasca imi intra in joc sta 4 sec apoi iese automat. VA rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| alincostin15 a răspuns:

Depinde......erorile la acest joc poate fi de diferite naturi...
1. Poate nu ai Procesor destul de performant..iti reamintesc ca cerinta MINIMA este de 2. 2 GHz
2. Poate nu ai memoria RAM detul de mare. cerinta minima este de 2GB
Depinde de eroarea de la care este provocata inchierea Aplicatiei!