| anonimusFTW18 a întrebat:

Cum sa descarc minecraft pe iPhone? Orice versiune, nu contează. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Incearca cu aplicatia AcMarket...din cate stiu merge si pe ios

1 răspuns:
| bogdanpsihologul a răspuns:

Hello! Din păcate sunt destul de sigur că nu există posibilitatea de a descărcă Minecraft pe sistemul de operare IOS, cracked. Ideea este că poți, doar că trebuie să faci "Jailbreak" aceasta fiind o acțiune ce scoate telefonul din programul Apple, pentru a îți putea explica mai pe întelesul tău. Nu o să mai poți beneficia la maxim de telefon și de sistemul de operare în sine, așa că nu îți recomand să încerci!