| Îngheţatăăă a întrebat:

Cum se joaca kaneva? Fundaaaaa

Urgentttlove struck

Răspuns Câştigător
| BlackAngel232001 a răspuns:

@biencutza4u Kaneva e cel mai tare joc pe care il stiu eu. La inceput nu prea stii ce trebuie sa faci. Stiu si eu eram asa. Dar pas cu pas, am invatat singura. Uite cateva informatii folositoare pentru o incepatoare:* :
-Shoppul este online. tot ce trebuie sa faci este sa scrii la google kaneva shop. Iti va aparea Shoppul.
-Deci ti-aii creat contul. Cand deschizi jocul esti acasa la tine. Sa spunem ca te cheama 123. Undeva jos scrie: 123 - Home. ZDai clik acolo si stergi absolut tot ce scrie. Si pui litere la nimereala(ex:asgdyfuufcgywyfgsui). Dai enter. Si te duci intr-un club. Poti sa dansezi, sa explorezi, la vorbesti la chat, etc.