| BossJuniors a întrebat:

Cum se joaca pokie ninja ca nu il inteleg de niciun fel? Cum se joaca!

3 răspunsuri:
| sergent2222 a răspuns:

Te-as pute ajuta dar sincer nici eu nu stiu prea bine big grin

| cranian0000 a răspuns:

Pai daca nu sti sa joci si dupa ce ai facut tutorialul esti fata simplu frate trebuie sa stii engleza deci ia-ti o slujba la un fastfood

| tinutzu_6127 a răspuns:

E relativ usor jocul faci totul din click-uri tu nu lupti nu faci nimic! La misiuni iti trebuie engleza si te prinzi! E usor dupa ce il intelegi...