| Jeozelin a întrebat:

Cum se pot pune prienteni in lista pe Transformice?

6 răspunsuri:
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Nu prea vreau sa te ajut...dar in fine:
scrii la chat:/imi (si respectivul utilizator, adica numele shobolanului)
exemplu: /imi jeozelin
si iti apare la friends

| Lollye a răspuns:

Ca sa fi-ti Prieteni pe Transformice Trebuie sa dai si tu si el cerere adica acolo jos scrie,, Esti Prieten cu (numele lui)'' dar ca sa fi-ti prieteni trebuie sa-ti dea si el cerere

| Curcubeluntare a răspuns:

Pui prieteni asa: scrii /prieten numele jucatorului.

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai trebuie sa dai pe numele celui care vrei sa fie prieten/a cu tine.Acolo iti scrie 'Prieteni' dai acolo si atata.

| Calab00m a răspuns:

Pai nu prea stiu cum sa explic...
-(ai vazut acolo unde dai clik ca sa soptesti) exista o optiune unde scrie ''adauga la prieteni''
-apesi acolo
Si pam pam GATA! :33 sper ca ti-am fost de ajutor. Funda te roohg.

| Rubyrubyy a răspuns:

Pai sa zicem daca persoana este conectata dai pe ea si dai acolo,, Adauga la lista ta de prieteni'' dai acolo si persoana acea ti se aduga la lista ta de prieteni..Sau daca nu este conectat dai la Meniu dai la Prieteni si scrii acolo numele persoanei jos si apoi dai adauga prieten.