| username1993 a întrebat:

Daca am un domeniu gratuit cu un trafic destul de bun pot face bani cu adsense? Sau trebuie neaparat sa am domeniu cumparat?

Răspuns Câştigător
| uninvited66 a răspuns:

Daca ai un trafic bun >10000 ip-uri unice pe site, nu conteza de la cine e situl. Adsense accepta cererea de inregistrare imediat acum, atata timp cat acel. blogspot sau ce este el accepta si reclame adsense.

2 răspunsuri:
| parvuconst a răspuns:

Poti face, numai sa te accepte cei de la adsense, daca te-au acceptat poti face bani, te pot ajuta daca doresti.

| KodrutZ a răspuns:

Ce intelegi prin trafic destul de bun? Ce site, ce nisa, ce public-tinta?