| EddieEne a întrebat:

Daca cumpar jocul World of Warcraft Warlords of Draenor, ma lasa sa joc versiunea trial, pana la level 20 sau pot sa joc pana la level-ul maxim (fara sa platesc lunar sau chestii de genul)?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Eastlander a răspuns:

Salut.
Pentru a juca versiunea trial pana la lvl 20 nu iti trebuie decat un cont pe battle.net fara a fii nevoie de a cumpara Warlords of Dreanor.
Dar daca vrei sa totusi sa-l cumperi, nu ai sa-l poti juca daca nu ai toate expansion-urile trecute cumparate.

2 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Te poti juca 30 zile dupa ce cumperi acea expansie. Dupa trebuie sa platesti ca sa mai joci (acces la AH, etc) dar poti sa intri pe cont si sa joci cu caracterele tale. Mai bine intri pe https://wow.freakz.ro/. Are versiunea MoP si e gratis + sunt numai romani pe el.

| EddieEne explică:

HeRmeSs, Eu joc acum pe WoW Warmane (vechiul multen), deoarece s-a bagat chestia aceea pe WoW Freakz care te da de la level 90 si mie unul mi se pare o prostie din mai multe motive. Mersi oricum pentru raspuns.