| Giubby_Giubby_2000 a întrebat:

Daca jucati smite, dati-mi si mie un hack pe gems sau favours plss dar sa nu ceara update si sa nu fie survey

2 răspunsuri:
| assasins a răspuns:

Doamne ce copil... tu crezi ca pe orice joc exista hack? Pentru acest joc te anunt ca nu exista hack. Baga bani in joc daca vrei! Nu astepta sa faci orice cu hack-ul. NU EXISTA HACK! Si daca exista dupa ce ii folosesti iei ban instant.

| Giubby_Giubby_2000 explică:

Posibil dar daca cauti pe net gasesti multe hackuri pentru gems si favours dar sunt survey.
Daca joci smite da-mi si mie id tau.