| iumele a întrebat:

Daca nu am abonament PSN PLUS nu pot juca nimic multiplayer?
De exemplu Apex Legends

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu poti juca nimic multiplayer.

| Zangetsu a răspuns:

Banuiesc ca e vorba de un playstation 4? Daca da, exista unele jocuri care merg multiplayer fara sa ai PSN PLUS, unul din ele ar fi PlanetSide 2.
Iar aici https://www.androidcentral.com/......ation-plus
zice ca merge si Apex Legends.

| RaveNSaD a răspuns:

Salut, sunt ''specializat'' in acest domeniu si tin sa iti spun ca poti juca si alte jocuri multiplayer fara PS Plus. De exemplu Fortnite nu necesita PS Plus, Nici Apex, Nici Starlight si chiar multe altele. Dar de exemplu Rocket League necesita PS Plus ca sa joci online, fiindca acesta are si un mod offline. Dar de exemplu Dead by daylight daca il cumperi si nu ai PS Plus nici nu te va lasa sa intri in el fara PS Plus deoarece acesta nu are un mod offline, decat online. Nu stiu sa explic foarte bine dar imi poti da un mesaj in privat cu ce nu ai inteles si incerc sa iti explic (Sper ca nu am fost prea tarziu cu intrebarea)