| Lord77 a întrebat:

Daca vreau sa-mi fac un server P de Metin2 va trebui neaparat sa platesc sa fie non-stop?

Răspuns Câştigător
| Outspoken19 a răspuns:

Da, trebuie! Dar daca nu vrei, poti sa iti lasi pc deschiswinking si il tii cu un program happy ma anunti ce ai facut cu serverul.

1 răspuns:
| Lord77 explică:

Dar pot sa il fac asa la ocazie adica de distractie cu prieteni sau ceva de genu. ca is la un camin de studenti si vreo 30 de prieteni le place metinu si vreau sa ne facem un server fara sa platim.big grin J4F (just for fun)