| PoiSoN_6490 a întrebat:

Dati-mi niste expemple de servere private metin2 PVP (daca se poate sa iti dea lvl 99 la inceput)dar nu neaparat. Important e sa fie PVP DAU FUNDA CU CEA MAI MARE PLACEREwinking

182 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns (pentru Nick2012):

Am uitat de Metin2 tdl si metin2 si Metin2 tim

| Nick2012 a răspuns (pentru Nick2012):

Sper că o sămi dai fundă fiindcă am stat mult să îţi scriu toate metinurile astea happy

| Nick2012 a răspuns:

Fundă?

| AleksuThau a răspuns:

Uitati cateva metine private pvp. Metin2Apollo,Metin2Light,Metin2Smile,Metin2Xperiment,Metin2Osiris,Metin2Hammer... Inercati daca va place Dati Fundahappy

| damian22 a răspuns:

Amice,uite te inteleg acum as dori si ti-as propune Metin2 Light.Te da de la level 98 parca infine nu mai stiu dar sper sa-ti placa si FUNDA big grin

| AnormalFunkyGuy a răspuns:

Siiiiiiimplu :P
Citeste cu clicku pe Fundita :P

Light mt2: site: http://lightmetin2.ro/
chat: xat.com/LightMt2RO?p=0&ss=4

Avantaje: E full pvp, te da lv 92 si pana la 250 cresti in V2! Pana la 100 cresti un pic mai greu dar dupa 100 cresti foarte repede, NU iti ia mai mult de jumatate de ora sa faci 250...

La magazin ai king, arme, tot ce vrei :P

Sper ca ai kef de fundita

| vladutzmetin2 a răspuns:

Ce raspuns simplu, http://www.pvp-metin2.ro/download.html cel mai tare si misto si super metin din lume, locu1!, iti da cum ai zis tu, te ajut si eu cu itm pe el, incearca-l ca nu vrei regreta niciodata, funda?:)

| OnPvP a răspuns:

Buna tuturor va prezint un server foarte frumos. Sper sa va placa.
Este un server pvm-pvp rate 800% Hostat de Flexi-Media.ro
Serverul nu are probleme. Fara lag, fara hakeri, fara buguri,
arme, armuri noi, staff foarte de trba mai mereu online.
Armele si armurile se evolueaza pana la lvl 110.Lvl max 127.
Site: http://metin2.truegaming.ro
Va astept pe aces server minunat. Sper sa va placa merita incercat.
Va multumesc.Pentru probleme intrebari add: vasy999_adrian@yahoo.com

| Scoar2 a răspuns:

Salut Eu iti dau un metin misto... mt2 zaken...
si daca nu-ti convine dai add la asta alexutzu_10@yahoo.com

| Dani_Daniel_1999 a răspuns:

Hammer metin 2 cel mai bun sv de pvp incearcahappy Funditawinking

| horizon11 a răspuns:

Joaca steel e tare sv daca vrei mai multe informati id meu de mess este asta puiber_daniel2004@yahoo.com

| Banciu_Horatiu_1996 a răspuns:

Nu intrati pe hammer e plin de modati

| MiSt3R0 a răspuns:

Metin2TGA (trebuie incercat).
www.metin2tga.ro

Descriere: Serverele Metin2TGA sunt concepute pentru a oferii player-ilor oportunitati cat mai diversificate, ce conduc la bunastarea server-ului, si la crearea unei atmosfere placute atat in randul utilizatorilor cat si al staff-ului. Ne bucuram de o echipa de profesionalisti ce stau la dispozitia dumneavoastra 24/24 ore, comunitatea noastra fiind construita pe baza de profesioalism si incredere, astfel nepermitandu-ne sa lasam micile detalii la voia intamplarii. Pentru cei care au inca dubii vrem sa le clarificam faptul ca regulile sunt facute pentru a fi respectate la sange, fara alte complicatii. O mare parte din celelalte servere au ajuns sa fie rasturnate de multitudinea problemelor cauzate de catre subestimarea importantei regulamentului, ajungand sa fie acum doar o lectie pentru ceilalti, o lectie pe care noi am invatat-o si nu intentionam repetarea ei. Nu dorim decat sa cream un mic refugiu virtual pentru persoanele ce apreciaza munca si onestitatea, un mediu curat fara coruptia ce o vedem peste tot, un loc rezervat jucatorilor experimentati de Metin2.
Acestea fiind spuse, va asteptam pe serverele noastre!
Ambele servere au introduse in client butonul " SWITCH BOT"

| claudiu13421 a răspuns:

Dupa mine ar fi sa-ti faci singur un server dupa gustul tau ca nu gasesti un metin ~perfect~ si daca mai faci o ~greseala~ in fata la gm/ga/adm iei ban. eu vr sa-mi fac un server...dar nu acum. daca vrei sa-ti dau serverul pe care o sa-l fac dai add la mess pantazicaclaudiu o sa-l fac pe gustul vostru.

| marmota31 a răspuns:

Mai merge Hammer Mt2?

| nicuiosif a răspuns (pentru dudu09):

Sv e on 24 din 24?

| cretuclaudiu a răspuns:

Iti zic niste variante :Metin2 light, Metin2 hammer, Metin2 european (te da lv 44 da cresti foarte repede si e si kinguri si arme bune), Metin2 tdl.Bafta!

| Dumitru_Andrei_1997 a răspuns (pentru SpunemiVasilica):

E super tare l-am mai jucat inainte e foarte tarewinking vil recomand

| Dumitru_Andrei_1997 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic frate... nu exista metinul perfect smug.Ti-as Recomanda Sa Joci Metin2 United l-am jucat si e tare...

| daniamrian33 a răspuns:

Salut,
Incearca Metin2Regal,e misto am lv max 25o, itm noi, rate 1ooo, si e misto ce sa zic, FUNDA!

| costisimarian a răspuns:

Metin2 Hammer.

| MariusBlack a răspuns (pentru Prostyle_6199):

E praf Hammer

| iiKiduuu a răspuns:

Www.metin2zet.com

New community, join now! by Vinnie

| iiKiduuu a răspuns:

New server ( 2013)
www.metin2zet.com

Join now! Ro- by Vinnie

| AlexStroie99 a răspuns:

Incearca Metin2 Wars sau Steel! Funda va rog big grin

| StIlled a răspuns:

Metin2 Tdl PvP
http://www.tdlgaming.com/alcolicii/
Te duci la Judy si iei Bani, NivelCal, Nivel88-98 si tot asa pana la lv 250 Arme PvP Armuri PvP
Skil Secundar la :War-Ninja
Succes!
Fundita?

| bbboy69 a răspuns:

Uite un server nou romanesc PVM-PVP Metin2Only http://www.metin2only.eu si prezentarea pe youtube https://www.youtube.com/watch?v=GhKOVXu5nPU care sunt interesati ii asteptam sa populam serverul si sa ne distram

| FoCaMo a răspuns:

Metin 2 ppt
http://ppt-mt2.com/