| Vladuca a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri pentru telefon as prefera niste jocuri mai fantastice niste jocuri legats de magie cu tot felul de combinatii si chestii din astea un joc competitiv de care sa nu te plictisesti.

1 răspuns:
| LinaAlina2006 a răspuns:

Iti recomand gama de jocuri Geometry Dash, nu e chiar competitiv dar da dependenta. Daca nu ai posibilitatea sa iti cumperi varianta full exista alte 2 gratuite, dar iti recomand sa iti descarci versiune 2.1 de pe mediafire caci e full si gratis, poti juca nivele facute de utilizatori si nivelele principale din joc si chiar tu poti crea propriile nivele. In plus exista o poveste cu secrete pe care o vei descoase incet cu incet. Sper ca te-am ajutat. Funda?