| ghorghe123 a întrebat:

Dati-mi si mie un server de cs 1.6 mod zombie cu ammo care se fac repede si gloante infinite! Dau Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Zm.joy-net.ro
zm.helpcs.ro

38 răspunsuri:
| Berbec_Stefan_1998 a răspuns:

Zm.EuropaCs.Ro

| Alexandru32178 a răspuns:

Zm.lgn.ro este cel mai tare sv faci ammo foarte foarte repede

| Han_Alex_1999 a răspuns (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Cam slab

| Goldenfreddy12 a răspuns:

206.212.243.130 este cel mai bun server si are ammo infinit si ammo fast adica rapid si ipc

| Dragomir_Andrei_1980 a răspuns:

51.254.39.150:27015 cel mai misto sv cu mod zm pe mine ma cheama :Blue pe sv e cu ammo,points,coins,xp,etc are mod:Lnj,sniper,surival,dragon,asassins, nighter, etc aceste moduri se pot cumpara cu coins! Onerul e meNe si co owner e Austin daca vreti vips, admin donati sau pentru admin puteti face cerere pe forum pentru vip 3, 5 euro poti sa iti iei acces la moduri adaica iti cumperi odata mod cu bani adv in real life si ai modul ala pentru tot jocul nu cersiti luati gag, ban, slay, kick

| jupanu45 a răspuns:

Zm.wars.ro

| Missy19 a răspuns:

Intrati aici e vip free amo se face foarte repede moduri. si multe altele 89.34.25.61:27015