| S3ntimentBoY a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste nume de jocuri misto.Pot fi cu masini roboti ,actiune...Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WET,Assassin's Creed, Wheelman, Saints Row, Driver, Crysis, Metro 2033, Singularity, Batman:Arkham Asylum si Arkham City, Prince of Persia, Splinter Cell(daca nu iti plac primele 4, incearca-l pe ultimul, Conviction, il poti juca ca pe un shooter, insa e mult mai greu)

| tiger20 a răspuns:

Age of mythology,age of empire, mount and blade, sims(nu prea cred ca-ti place).