| DraghiaRobert8644 a întrebat:

(Dau funda) Daca in GTA V Online primesti money drop de la un hacker, iti iei ban daca eu bagi in banca? Am vazut ca scrie ca poti sa ii ti dar fara sa ii bagi in banca!

1 răspuns:
| DiXy452 a răspuns:

Salut! Acum ceva timp un prieten de al meu a primit. A fost acum 2 ani sau anul trecut.
Nu primesti ban, dar sansele sunt ca suma primita de la hacker ca dispara, cat si lucrurile pe care le-ai cumparat. Am citit cazuri in care le-au disparut masiniile achizitionate prin banii acestia sau afaceriile de tip CEO, Biker sau Nightclub. Funda?