| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! daca ster WinRAR/WinZIP...se sterge windaws, sau un program din windaws?

Răspuns Câştigător
| rusulake a răspuns:

Hai ca asta e tare :))! Stai linistit ca nu se sterge nimic! Dar iti dau un sfat! Tine winrar ca o sa iti trebuiasca sa dezarhivezi diferite fisiere! spor!

as vrea sa va invit alaturi de mine sa luptam pentru Romania! urmati acest link si faceti un cont! la lvl 10 o sa va trimit bani si cash http://www.erepublik.com/en/referrer/Rusulake

Have fun!