| alexxxsseeee a întrebat:

De ce imi da eroare la need for speed the run l-am cumparat original si imi zice ceva cu directx 10.1... imi trebuie neaparat raspunsul multumesc!

Răspuns Câştigător
| Drahim a răspuns:

Daca iti da eroare cu directx 10.1 inseamna ca ai o placa video care nu indeplineste cerintele la NFS The Runwinking
Cand iti cumperi un joc vezi si tu daca iti merge, nu sa dai banii degeaba =D

2 răspunsuri:
| alexxxsseeee explică:

Da dar eu am si un laptop si pe el imi merge pe calculator de ce nu?

| JoyStick a răspuns:

Cumpara-ti alta placa video. troll laughing