| Cocianga_Vladut_1996 a întrebat:

De ce nu imi merge samp? cand dau conect sa intru pe un server imi apare o fereastra cu (Raport Crash si Cancel)! Ce sa fac? Dau fundita pentru cine raspunde corect!

1 răspuns:
| NoForgive a răspuns:

In general Crashul il primesti din cauza lagului de pe server, lagul poate fi cauzat din cauza hostului de slaba calitate sau din cauza netului tau care are o viteza prea mica, sfatul meu e sa cauti un anticrash pe internet, tin sa precizez ca 60% din programe sunt fake, nu sunt bune la nimic, funda?