| amadeus007 a întrebat:

De curand am intrat intr-o factiune School Instructors pe samp si as dori sa stiu si eu comenzile.Si as mai dori sa stiu cum trebuie sa dau licentele.Nu ma pricep.Nu am mai fost intr-o factiune de genul.

2 răspunsuri:
| AndreiStrykerRo a răspuns:

Poti sa intrii pe forumul de la server-ul de SA-MP pe care joci si sa cauti comenzile pe acolo, de obicei pe FORUM sunt comenzile de la fiecare factiune, daca nu gasesti comenzile atunci intra pe forumuri de la servere mari de SA-MP, de obicei pe acolo gasesti comenzile bune.

Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depind de la server la server comenzile, precum si ce mai vrei tu sa stii. Le gasesti pe forum pe toate. Comenzile poti sa le afli si daca scrii /help.Si asta poate diferi de la un server la altul asa ca mai bine intra pe forum si uita-te happy.