| xDBogdan a întrebat:

De unde pot descarca jocul,, Minecraft"?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| xtreme95 a răspuns:

Minecraft este un joc ce trebuie cumparat ca sa il joci insa poti juca o versiune crackuita si pe servere crackuite lucru cu care nu sunt de acord si cred ca daca investesti mult timp intr-un joc ar trebui cumparat ca sa beneficiezi de serverele serioase.
Toate astea fiind spuse ai aici minecraft crackuit:

http://adf.ly/AeHpO

Iti sugerez sa il cumperi daca dupa 1 saptamana ai devenit dependent.

| EeDiy a răspuns:

Intra pe Gametracker si acolo gasesti numai jocuri online si noi, servere si inclusiv "Minecraft"

| xDBogdan explică:

Multumesc

| xDBogdan explică:

Gata mi-a fost de ajutor NightMare99