| ciribist a întrebat:

Deci am downloadat The Mighty Quest for Epic Loot,dar nu merge,imi da eroare, cred ca e pentru ca jocul e nou si complex iar pc-ul meu e cam vechi, ce ar trebui sa fac, chiar vreau jocul ala e prea super crying

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca e pc vechi nu suporta formatul jocului si nu ai de ales, nu va merge pana nu modifici piese din unitate sa aplici mai multe resurse pentru jocurile care cer o capacitate mai mare la calculator.

2 răspunsuri:
| Marian_Rosu_1998 a răspuns:

SI eu am comp slab si nu imi merge dar am un prieten care are un laptop nou si foarte bun si lui ii da eroarea aia! si eu vreau sa joc jocul ala smecher!

| KentGG a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza jocu asta. Pe gtx 650, i7, imi merge toate jocurile noi la maxim, crysis 3 la maxim imi merge, bf 4, tot, si nu imi merge asta laughing