| Albert215 a întrebat:

Deci am vrut sa îmi iau un hack și după site-ul a dat un survey. Eu am completat survey-ul și după mi-aia zis sa dau niște e-mail-uri, am dat și l-a sfârșit mi-a arătat ca trebuie sa plătesc... am zis stop și ei au zis ca nu mai sunt abonat și ca nu mai primesc mesaje de la ei. S-au anulat costurile?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nicio idee, dar pe viitor nu mai face prostii din astea ca toate chestiile care iti cer sa completezi un survey sunt tepe 100%.