| AvalohAlyn a întrebat:

E realista harta României din ETS 2 Road to the Black Sea? Cat de realista e harta țării noastre?

Răspuns Câştigător
| Ajutor7654 a răspuns:

In general este realista hai sa iți spun dacă mergi pe autostrada bucurești pitesti si pleci din pitesti mergi cu 100 la ora in 3 minute esti la bucurești! Plus ca include si Bulgaria si putin din Turcia! Bafta la cumparat!

1 răspuns:
| Gigelus1234 a răspuns:

Este realista, dar mai minimizata... Adica faci un drum de 200 de km in 10 min laughing). Dar este foarte ok