| vilicava a întrebat:

Eu joc naruto shippude ultimate ninja impact si se deschide nu are
nimica functioneaza bine dar am o problema se misca mult prea incet parca ar merge in reulare nu stiu ce are daca. Daca stiti ce are va rog sa-mi spuneti si mie poate este ceva de la setarile emulatorului? astept raspunsuri dau funda garantat!happy

1 răspuns:
| ComaneciLuca1976 a răspuns:

Pe ce emulator joci? Poate fi de la setarile jocului dale pe low daca sunt ultra sau hight sau very hight.