| Derpescu a întrebat:

Exixsta server privat romanesc pe metin2?

3042 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Stiu si eu un server bun :D cu rate mari si otel+9 la 300kk la magazin dar faci bani foarte rapid,;) la fel si nivelul. Nu este in romana, dar iti garantez ca toti jucatorii si chiar GM sunt romani. Este tare jocul sper sa va placa site : www.metin2.dotagaming.com este unul tare :P

| Assassins a răspuns:

Ba da, sunt doua servere romanesti:
www.metin2fun.ro
www.metin2gx.ro

| Kraxy a răspuns:

Da uite intra pe metinu asta ii romanesc http://www.metin2gx.ro/

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Puteţi să mă bateţi, dar nu înţeleg, ce e cu 468 răspunsuri la o astfel de întrebare? Metin2 e un joc cam idiot... e jucat doar fiindcă este în limba română, căci la jocul propriu-zis este cu mult sub altele (Wow, Jade Dynasty, Cabal, etc)...

| Confucius a răspuns:

Stiu eu un server de mt2 private server in romana www.extremt2.ro

| CM7YRE a răspuns:

Http://www.advance2metin.com/ e un server privat romanesc.

| lovedolche a răspuns:

Metin2GX

| Jock3r99 a răspuns:

Exista, Metin2 GX e destul de misto. E cam 99% tradus in romana, are mici scapari. happy Sper ca ti-am fost de ajutor.

| daryus2221 a răspuns:

Apucate de Metin 2 hammer te da lv 254 si te duci la o femeie si te faci cu gradul cavalaresc toate puterile P ti le face si te face lv 255.
(scuze nu stiu siteu dar la m jucat e super)

| Derpescu explică:

Macar puneti si voi un site daca exista metin2 privat in romana

| Derpescu explică:

Macar spuneti site-ul daca exista

| Derpescu explică:

Stiti cum mi-am umplut eu intrebarea de raspunsuri? am umplut-o pentru ca astia dau raspunsuri numai cu da sau nu!

| Derpescu explică:

Da...Scuzati acum am vazut in loc sa scriu exista am scris exixsta sorry.

| clautzuuboy20 a răspuns:

Normal ca exista metin2 gx metin2 tim metinfun xperiment mt2 light mt2 energy mt2winking fundita plzz

| SuntDur a răspuns:

Metin2 hammer :http://hammerm2.com/
metin2tim : http://metin2tim.ro/

| SentimenteColorate a răspuns:

Da

| SentimenteColorate a răspuns:

Da este gx eu SGM hai si tu pe sv nostru vei deveni un luptator:X funda?

| SentimenteColorate a răspuns:

Metin2gx vino si tu cu noi sunt SGM:X succes funda?

| SentimenteColorate a răspuns:

Metin2gx fundabig grin? plssss

| KempesT a răspuns:

Man...stiu 2 sv romanestibig grin Metin2Gx (100% tradus romanalaughing) si FRZ metin2 happy si asta e tradus in romanawinking acum...baftatongue

| MaTrIx8378 a răspuns:

Da intr-adevar empiremt2 este cel mai tare.am lvl 85 full +9 si king. dar se creste la 80 + f greu. merita sa incercati. daca intrati ma gasiti MaTrIx

| Stefyyzxx a răspuns:

Metin2 arena.E in romana. Funda?

| dαɴЗ a răspuns:

Cine stie un sv de metin2 sau fianlongju? sau longju? nu conteaza conteaza sa fie cu xp mare si sa ma distrez...ID meu de Contact Mess Normal happy crisdani01...Va rog sunt disperat astept raspunsuri cat mai rapide!

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Incearca www.metin2arena.ro este cel mai bun Hard PvM romanesc:>.

| andreibubu2 a răspuns:

Da metin2gx metin2tim metin2fun si aproape romanesc metin2mondial(la asta mondial iti da skill P automat si arme tot +9 oetl la magazine eftine faci ivi usor bani asa si asa et tareeee)

| SouthStyle a răspuns:

Da exista:http://frzmetin2.servegame.org/ Iti recomand acest server

| Dennys1521 a răspuns:

Frate
cati obsedati de metinstraight face

| Adredemesconf a răspuns:

Ohooo, ce de raspunsuri!

| Tsunade99 a răspuns:

Cred ca nu exista. Eu am cautat dar nu am gasit.