| Derpescu a întrebat:

Exixsta server privat romanesc pe metin2?

3042 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cel mai mistoo Metin2 este RO ala nu se desfinteaza cresti greu da da in timpul = 4 luni faci 60 da da faci ogramada de yang faci 60kk si e Super daca nu va convine jucativa Privat sa se desfinteze sa va ofticati de fiecare data. Bafta eu va recomand sfatul Meu faceti cum vreti. bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mi-am facut cont pe funmt2 si e full serverul mereu dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare server este DarkLongju

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In concluzi nu exista da am auzit ca la empire lucreaza sal traduca adica baga un mod nu stiu da e super tare incercatibig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.metin2.galaxyshare.net/
site privat romanesc dar e in lucrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah am jucat si eu empire am lvl 90 da cresc greu daca e intrati la fratele meu in guilda "MaSaCrErO"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati si voi asta http://empiremt2.eu/ ii in italiana si pimesti din start cal arma armura tot +9 inclusiv scut cercei coif... si Fms +9 din start

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba baieti care vreti sa stiti svr fac schimb de svr id meu este hack_anonim1 stiu o gramada de servare dar poate mai stiti si voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba server privat 100%romanes www.metin2.galaxyshare.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista, dar nu poate crea nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci "da" chipurile ar exista dar daca il iei ie in chineza sau in extraterestra si scrie cam asa ($#$&****%*&) am jucat ceva ceva pe cel in extraterestra dar tocmai azi s-a inchis pe motiv de supraaglomerare. Era atat de varza cu 1 server si 1 ch care era mai tot timpul FULL. Putea intra dopar dimineata cand era NORM sau de nu trebnuia sa pacalesti serverul cea ce era foarte greu si de obicei nu prea puteai intra pe caractere
se blocau cu minile in sus. Mai recent a mai aparut unul numit PufuMT2 dar nu prea am multe informaii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este multe servere tomanesti ca am scos la greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista foarte multebig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragi oameni ati venit ca prosti si ati postat fara sa stiti.Server privat romanesc exista...insa nu este in limba romana.este creat de romani doar.Eu am fost GM pe o perioada de 3 luni pe un server privat romanesc acut in engleza.cu ajutorul jocului metin2 us client... dar nu era tot in engleza. misiunile si alte lucruri erau in chineza! Itemele de la shop si itemele caracterului erau in engleza. din pacat serverul a avut niste probleme iar hostul a trebuit sal inchida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut cont pe metin35 dar nu merge sa-mi pun nume la caracterul ales si nu pot juca. Stie cineva din ce cauza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este http://www.flamek.ro.lt/mt2/ si mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va anunt daca vreti sa jucati metin privat www.funmt2.com dar s-ar putea sa vi se blocheza caracterele:((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum ma inregistrez pe metin35

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieste svr de metin2 privat forte supeer intrati pe forum pentru mai multe detalii www.mtfight.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
mt2 fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista server privat romanesc decat www.metin2.ro dar mie nu stiu dc cand downlaondez server privat de metin2 nu merge...de exemplu mie nu mia merg www.legendmt2.de

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este saitul metin privat 100%chinez? nu e www.funmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista la facut un coleg de-al meu sa-mi dea furumu si iti dau s ma contactezi ok id meu de mess e motociclistu_negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care nu stiti ce e ala server privat va recomand sa nu mai vorbiti aiureawinking...Eu am gasit multe servere private Romanesti (cu sau fara hamachi) deci nu puteti spune ca "NU EXISTA"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2.ro e un metin nu sw privat bwaaaa is mai multe servere private romanesti dar nu metin2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa spun ca joc pe metin ytalia adica pe http://www.empiremt2.eu/ este bun sunt numai romani dar trebuie sa stiti un lucru se da sv down din 3 in 3 ore seara mai ales cand sunt multi si de pe la lvl 80 in colo se blocheaza la greu eu asa am patit-o :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da in viitorul apropiat poate va fibig grin