| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! buna mi-am instalat metin2gx si cand vreau sa intru in el imi apare o eroare : The application failed to initialize ini properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application. Va rog imi puteti spune ca sa ii fac. Nu imi spuneti ca nu l-am descarcat sau instalat bine ca l-am srters si l-am instalat de 3 ori.

1 răspuns:
| edy555 a răspuns:

Draga maria,eu te-as sfatuii sa verifici memoria calculatorului si, daca e prea incarcata, sa mai stergi din programele care nu iti mai trebuie.