| LeEu a întrebat:

Funda! Fifa se poate juca in retea? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| danny11 a răspuns:

Da, se poate. Downloadezi GameRanger si iti gaseste servere automat (daca ai fifa instalat, normal)

3 răspunsuri:
| ady98 a răspuns:

Daca iti cumperi orice FIFA (de ex. FIFA 11) din magazin vei putea juca fara probleme in multyplayer(in retea), iar ceva gratis era parca cu FIFA 07 puteai sa-l descarci si sa te joci si in retea, dar nu stiu sigur.

| emanuel27 a răspuns:

Pai 1 la mana trebuie sa fie calculatoarele legate intre ele asta inseamna retea daca ai 2 calculatoare le legi printrun cablu si iti faci reteaua si te poti juca cu un preten sau frate de pe un calculator pe altau.
se mai poate juca si oneline dar trebuie sa iti faci cont.
funda pls!

| djcip01 a răspuns:

Acest lucru depinde de ce fifa ai tu in pc! dar de la fifa 2008-2011 se poate juca.Singura problema este ca trebuie sa-ti descarci un anumit program pentru jocuri online anume(gameranger,si prin asta nu vreau sa fac publicitate, doar te ajut); dupa ce l descarci trebuie sa ti faci cont, iar in cele din urma o sa te minunezi cu fifa non-stop!