| sandelll a întrebat:

Grafica la xbox360 slim e la fel de buna ca si la PC?

2 răspunsuri:
| KosmYnTDR a răspuns:

Eu as zice ca da dar scrie pe net xbox260slim si vezi singur.

| Reminisce a răspuns:

Piesele unui XBOX360 nu se pot schimba. Din 2006(parcă) de când a apărut, nu s-a schimbat nimic. Gândește-te că un PC poate fi îmbunătățit oricând. Întotdeauna grafica de pe PC va fi mai bună ca cea de pe console, dar depinde de calculator. Cu toate astea, grafica de pe console este foarte bună, ținând cont că au trecut 6 ani de când s-au lansat. Dacă nu vrei să bagi bani mulți ca să te joci, îți recomand o consolă (PS3 sau XBOX360) și nu vei regreta. Baftă!