| anonsiam a întrebat:

Hei! Am o problema. Pe Transformice am luat bann pentru ca cica am hack ceea ce NU e adevarat. Timp de 170 ore. Stiti cum sa suspend hack-ul sau ceva? Repet: NU am hack. E o poveste lunga dar nu am.
Eu joc de 2 ani insa primul meu cont a fost furat sau asa ceva, iar eu m-am apucat din nou acum vreo 2 luni. Iar eu pot spune ca sunt foarte pro insa profilul noului cont nu arata asta, dar eu faceam first foarte repede iar niste. OFTICATI se uita la profilul meu si se gandesc gen "Cum o fi luat ea first cand are un asa profil? Hack!" Dar nu e asa. Help, funda

1 răspuns:
| Lvrkiosif a răspuns:

Serverul trebuie sa aiba un forum cred.
intri acolo si vezi cine ti-a dat ban