| Unforgettable23 a întrebat:

Hei membrii TPU! Am o problema... am un server de cs, am adaugat mai multe plugin-uri printre care si renumitul sank sounds.
Am adaugat sunetele in sanksounds.sma... l-am pus in scripting celalalt cu. amxx in plugins. l-am adaugat si pe lista aceea din plugins ( notepad ) --- DAR SUPRIZA! Sunetele in momentul in care le scriu nu functioneaza!
Stie cineva care este problema... sau imi poate da cineva un sistem sank sounds mai bun? DAU FUNDA

1 răspuns:
| bogdybrizuu a răspuns:

Da-mi id dau de mess si iti voi da eu pluginu cu sunete pluginu este functional cu vreo 35 de sunete adaugate de mine