| Elenaax a întrebat:

Hei, TPU! Am o intrebare! Prietena mea vrea sa isi instaleze metin2 osiris si ii apare not found.
Ce poate sa faca?
Raspuns rapid, va rog!

1 răspuns:
| xtreme95 a răspuns:

Ar fi mai ok daca ai ati da si voi un print cu eroarea ca daca nu mergem pe ghicite si intuitia imi spune ca antivirusu gaseste cev fisiere din el ca virus instaleaza-l iar dar tine antivirusul inchis si vezi daca mai face fite ( nu is responsabil daca iti virusezi pcu ) Daca tot nu vrea scrie exact eroarea sau fa un print.