| andreiutzumetin a întrebat:

Care joaca Drakensang va rog sa imi spuneti care este cel mai tare caracter!

Va dau Funda! happy

1 răspuns:
| Ex89 a răspuns:

Pai razboinicul asa este in toate jocuriile laughing
Glumesc, depinde ce stil iti place sa joci de exemplu razboinisul este cel mai puternic dar ai dezavantaj ca atunci cand esti in duel cu un vrajitor sa fii invins pentru ca vrajitorul te ataca de la distanta iar tu poti doar de aproape sa ataci, vrajitorul are si el vraji puternice dar are viata putina si daca apuca un razboinic pe tine esti mort. happy