| Mihai4939u a întrebat:

Hei TPU, mi-aş dori şi eu GTA 4 pe PC, dar am probleme cu el. Dacă există versiune pentru Android, îmi puteţi da un link? Dar să fie jocul original. Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Din păcate nu există, cel mai recent joc GTA pe telefon e San Andreas.

| Help4u a răspuns:

Pentru probleme in gta 4 poti sa imi lasi mesaj cu problema si eventual o captura de ecran a sistemului si a jocului cand apare dificultatea, la adresa de email claudiu04111997@consultant.com si gasim rezolvarea. Valabil pentru oricine are probleme cu jocul