| Yssy12 a întrebat:

Mi s-a blocat contul de facebook, pun email, pun parola si ajung la asta "Ţi-am blocat contul pentru a-ţi păstra informaţiile în siguranţă. Te rugăm să-ţi confirmi identitatea şi să schimbi parola pentru a debloca contul.
Contul tău va rămâne ascuns până când termini acest proces."
Apoi imi cere indentitatea sa pun eu stiu ce. Dar toate acestea s-au intamplat ca mai aveam un cont cu aceeasi parola. Mai scriu mesaje mai jos.
"Pentru a-ţi confirma identitatea, te rugăm să te conectezi dintr-unul dintre aceste browsere pe care le-ai mai folosit:

Facebook for Android (Ieri la 22:46)
Firefox pentru Linux (Ieri la 22:39)
Firefox pentru Windows 7 (20 iunie la 19:23)"
Help me please TPU!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soow,nu mai am facebook,to defend myself!
Dar,cu schimbari-le care se fac acum,pe facebook,ma mir ca inca mai stati pe el! deci pe bune! zuchermberg sau cum il cheama ne lasa identitatile accesibile pentru CIA,NSA,FBI,SRI,etc...
Intr-un fel, ma bucur ca ti-ai sters sau eliminat contul dintr-o greaseala, dar acum daca vrei sa te ajut, cel mai simplu ar fi sa-mi dai ID-ul si parola, dar nu ar merge ca la un moment dat ti-ar cere sau mi-ar cere sa identific prietenii tai,
1.La ambele conturi, ai folosit aceeasi adresa de email?
2.Te connect-ai cu adresa si parola sau cu username-ul si parola?