| c0pil1n a întrebat:

Se poate sa mearga in lag gen : League of legends daca sunt mai multe persoane conectate la router? Eu joc league of legends si la router sunt conectate 4 telefoane 1 laptop 1 tableta.

1 răspuns:
| WolffBoy a răspuns:

Este posibil sa ai doar daca toate sunt folosite in acelasi timp si folosesc toata viteza de internet, sau sa iti cada Wi-FI-ul (de exemplu:cu un telefon te uiti pe Youtube, cu unul descarci un joc foarte mare si tot asa pana nu mai ramane viteza de internet).Dar daca laptop-ul este conectat cu cablul la internet nu o sa ai nici o problema deoarece cablul are prioritate fata de Wi-Fi.