| AnneOkay a întrebat:

Hey.
Când vrei sa deschid Minecraftul imi apare "the application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application."
Stie cineva de ce si ce pot face sa mi se deschida?
Mentionez ca l-am mai avut instalat, l-am dezinstalat o periodata, iar acum cand vreau sa-l reinstalez apare asta, desi nu am schimbat absolut nimic la pc-ul meu.

Multumesc.

1 răspuns:
| IntrebareaMeaFinala a răspuns:

Pai incearca de pe alt site, poate asa merge.
Al meu este de la teamextreme. Cauta pe Google TeamExtreme si dai pe prima, dupa downloads, te duci mai jos si vezi acolo TeamExtreme 1.7.2 launcher is now out! Si dai pe "here". Funda? big grin