| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cum pot sa fur un cont imvu? Sau cine imi da si mi-e un cont de care s-a plictisit dar sa fie frumos?
Funda promit!

Răspuns Câştigător
| FitzoasaCuActeleInRegula a răspuns:

Dap nu stiu sa furi un cont de imvu nah adica til recupereaza imedia adica am 13 ani misau furat 5 conturi pana acum si tot le-am recuperat nu stiu parerea meah fa-ti un cont si fatil pe plakul tau funda pleasee

3 răspunsuri:
| iiKidu a răspuns:

De ce sa furi un cont?
ar trebui sa te gandesti ca acea persoana{la cre vrei sa il furi} a muncit din greu pentru el
Sincer nu cred ca tear placea sa-ti fie furate conturi la care ai stat luni de zile sa le faci asa ca "lumea"
Iti spun asta din propria experienta...deoarece mie pana acum mi sau furat cam 6 conturi.la care am muncit foarte mult...

Fa-ti u un cont al tau... daca ai vreo nelamurire vbi-m pe mess
id-ul meu este : rods_with_chocolate@yahoo.com

| frstefy2011 a răspuns:

Simplu.scrii un nume din top sau ceva si la parola scrii minipici asta stiu de la un prieten ca merg la toate jocurile
BFT! funda?:*

| iiKidu a răspuns:

Frstefy2011 cine tea prostit asa?laughing)))
din partea mea puteti scrie toti de o mie de ori minipici ca tot nnu merge.oh go on