| HalogenGamer a întrebat:

Cum fac update la driveru placii video, ca nu pot sa joc Blacklight Retribution si ma anunta sa-l updatez.(am placa Nvidia GT 9500 si imi zice ca nu am facut update de 6 luni...)

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Spune ce Windows ai, pe cati biti 32 sau 64, si cei ai : calculator sau laptop!

Iti voi da un link de unde sa descarci driver-ul de care ai nevoie!

Sau Intra tu pe site-ul Nvidia si descarca ce iti trebuie, asta va insemna ca faci update la placa video! Bafta!

| CoL00SaL a răspuns:

Scrie acolo ce placa video ai si descarci driverele de acolo : http://www.geforce.com/drivers