| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU! Îmi puteți sugera câteva idei de nume pentru gaming de fata?hee hee

P.S: Rămân în lipsa de idei în privința numelor de utilizator și nu știu cum mai este moda acum cu numele utilizatorilor de gaming de orice fel. Nu conteaza ce jocuri se joaca in prezent pentru ca doresc sa fie totodată personalizate cum erau cele de tipul hi5 sau metin2, imi trezesc amintiri fumoase.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Acum serios, oare chiar conteaza ce nume iti pui de ai ajuns pana aici sa ne intrebi pe noi? Voi fetele faceti din tantar armasar!
Nu te cunoaste nimeni, pune-ti ce nume vrei! Iata unul ce mi-a venit acum in minte: gamegirl!
Si aici ti-ai pus un nume ce pare mai degraba a baiat decat a fata! Ba chiar as fi jurat ca esti baiat dupa nume... laughing